شرکت امین صنعت (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۴ به همت آقای مهندس مهدی ابوالحسنی در تهران تاسیس شد. این شرکت در راستای ماموریت تعریف شده خود اقدام به انتقال تکنولوژی، تامین ماشین آلات و مواد اولیه صنایع گوناگون از جمله فولاد، خودرو سازی، سرمایشی و گرمایشی و چوب نموده است تا بدین ترتیب نقشی برجسته در ارتقاء تولید و توسعه پایدار در کشور ایفا نماید. به همین منظور شرکت امین صنعت با شناسایی چالش های صنایع کوچک و متوسط، زیرساخت های مورد نیاز در بخش های بازرگانی، مالی و حمل و نقل بین المللی که سهم بسزایی در موفقیت و پیشرفت این فعالان اقتصادی دارند را ایجاد و گسترش فعالیت های خود، موفق به کوتاه ساختن و تسهیل چرخه تامین مواد اولیه، قطعات و انتقال فناوری های نوین به کشور عزیزمان شده است. ما بر این باور هستیم که ارایه خدمات حرفه ای به هر مشتری نیازمند بررسی و تحقیق دقیق نیازهای وی قبل از هر اقدامی است. کادر مجرب شرکت امین صنعت با پشتوانه بیش از ۳۰ سال فعالیت در صنایع مختلف امکان ارایه خدماتی متفاوت در زمینه تامین و واردات مواد اولیه مورد نیاز صنایع فولاد، چوب و تهویه مطبوع را دارد.

فلسفه ما – هویت ما

ما می دانیم جایگاه ما در صنعت، مسئولیت های بخصوصی را به همراه دارد، از این رو خود را متعهد به ارایه خدمات و محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی و نیازهای نسل ها آینده می دانیم. شناخت صحیح نیازها و چالش های صنعتگران و ارایه راهکارهای منحصربفرد جهت رفع و ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات آن ها هدف اصلی ما است.

کار گروهی حرفه ای

ما از هر موقعیتی برای تبدیل آن به یک فرصت استفاده می کنیم و با بهره مندی از خلاقیت پرسنل، راهکارهای متفاوتی را به مشتریانمان ارایه می کنیم.

قالب جهانی، نتایج و پیشرفت‌های جهانی

آخرین مقالات

همکاران و شرکای ما